E-Posta : info@civginboya.com Telefon : 0850 622 62 67-68

SEKTÖREL ÇÖZÜMLERİMİZ

Firmamız farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan boya çeşitlerinin belirlenip üretilmesinde yürüttüğü mühendislik çalışmalarını projeli ve planlı bir şekilde devam ettiriyor. Her sektör için ayrı ayrı hazırlanan dosyalarda uygun metotlar ve doğru ürün piramidleri yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz düşük maliyetli ve kaliteli boya ihtiyacını karşılamayı amaçlıyoruz. Bu metotlar zinciri ile kaplamada doğacak her türlü riskin önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Temelleri 1974 yılında atılan Çıvgın Boya sanayi, genel sanayi boyaları ile çıktığı yola sera boyaları ile devam ederek bu alanda kendi markasını geliştirmiştir. Sera üretimi yapan tüm sanayicilerimiz için ileri teknoloji ve geleneksel sera üretimlerimize Türkiye’nin her yerinde devam ediyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sanayi Sektörleri ve Sunduğumuz Çözümler

Ürün portföyümüzün karşılık geldiği 9 ana sektör olan, Makine endüstrisi, sera ve yapı sanayi, ulaştırma araçları, ağır ticari ekipman, ısı ve havalandırma sanayi, savunma sanayi, enerji üretim ve nakil sistemleri, tarım makineleri ve entegre fabrikalar olmak üzere, her sektör için farklı ve kullanıma uygun en uygun çözüm sunulmaktadır. Bu sayede, kullanıcı hangi ürün için nasıl bir boya kullanacağını rahatlıkla çözebilecektir.

Uygun Maliyetli Hizmet İçin Sektörlere Özel Çözümler

Her sektörün ihtiyacı olan ürün ve uygulama farklıdır. Bazı sektörlerde yalnızca astar boya ile sorun çözümlenebilirken bazılarında uygulamaların aşama aşama yapılması gerekir. Boya kalitesi kadar doğru ürün seçilmesi de maliyetin düşük olması ve istenilen sonucun elde edilmesi açısından son derece önemlidir. Tekstil fabrikaları için farklı çözümler sunarken enerji üretim ve nakil sistemleri için detaylı çalışmalarla en doğru ürünü en düşük maliyetlerle sunuyoruz. Çıvgın Boya sanayi olarak profesyonel çalışmalarımızla köklü ve kalıcı müşterilerimiz bulunmakta. Sektörde rakip tanımayan firmamız tasarım, üretim ve satış hizmetlerini tamamı ile kendi bünyesinde ve belli şartlar altında garantili olarak sunuyor.