E-Posta : info@civginboya.com Telefon : 0850 622 62 67-68

Kalite bizim için tasarımdan üretime, satıştan uygulamaya kadar tüm çalışma sürecini kapsamaktadır. Bu yüzden sektörel çözümler bizim için çalışmaların öncelikli konusudur. Farklı sektör ihtiyaçlarına cevap vermek için öncelikle bu sektörlerde duyulan ihtiyaçları belirliyoruz. Sanayiden yalıtıma geniş kategoride boya üretimi yaparken kaliteden asla taviz vermiyoruz. Çeşitlilik, kullanabilirlik ve en önemlisi sağlamlık esaslarına bağlı olarak ürettiğimiz koruyucu kaplamalar ve sera boyalarımız ekipmanların, işletmelerin ve seraların ömrünü uzatacak.

Çıvgın Boya Kimya Sanayi Ürün Kalitemiz ve Ürün Çeşitlerimiz.

Ürün çeşitlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir. Bu yüzden uygulamada ve kullanımda hiçbir sorun yaşanmayacak doğru ürün seçimi yapılabiliyor. Yüksek korozyona maruz kalan alanlar için epoksi reçine esaslı ürünlerimiz astar, ara kat ve son kat boyalarda istenilen kaliteye ulaşacağınız ürün çeşitlerimizdir. Hava ve fırın kurumalı olarak üretilen boya çeşitlerimiz yüksek kalitesiyle temizlenmeyen ve pis yüzeylerde mükemmel sonuç sağlayacak kaliteye sahiptir. Geniş ürün yelpazemiz, tarım makineleri, ulaştırma araçları, ağır ticari araç ve ekipmanları, enerji dağıtım sistemleri, yapısal çelikler, makine endüstrisi, sera ve yapı sanayi, entegre fabrikalar ve savunma sanayine doğrudan hizmet vermektedir

Sektörlere Göre Boya Üretiminde Yüksek Kalite Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

Araç üstü ekipmanlarında hidrolik araçlar, otomobil taşıma sistemleri, hafriyat dorseleri gibi her ekipman için farklı boya çeşitlerimiz mevcuttur. Isıtma sistemleri ise kaliteli boya ihtiyacının en fazla duyulduğu sektörlerden birisidir. Döküm kalorifer sistemleri, şömine, soba ve tüm ısıtma sistemlerinde mükemmel sonuç için mükemmel kalitede profesyonel boya üretimleri yapıyoruz. Firmamız özel ve resmi kurumlarda, fabrika ve sanayi kuruluşlarında ve onlarca farklı sektörde ihtiyaç duyulan kalitede ve çeşitlilikte boya üretimi yapmakla birlikte Türkiye’nin her yerinden gelen taleplere cevap verecek güçtedir. Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi ürün kalitesi ve çeşitliliğimizle hizmetlerimize devam ediyoruz. Bizimle haftanın 7 günü 24 saat internet sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.